Стрічка новин

1 голосу не вистачило депутатам Октябрської райради, щоб зняти голову

1 голосу не вистачило депутатам Октябрської райради, щоб зняти голову

Сьогодні під час сесії 30 із 42 депутатів взяли участь у голосованні за відставку голови Октябрської райради Полтави свободівця Романа Чабановського.

21 проголосували "за" і 9 "проти". Про це повідомила у Фуйсбук та виклала фото поіменного голосування полтавка Олександра Сиротенко.

голосування1

голосування2
Ініціював висловлення недовіри "папереднік" Чабановського депутат Андрій Бардінов,  член Політичної партії "Совість України". До речі, цей пан донині в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань числиться керівником такого собі Фонду сприяння спорудженню пам’ятника гетьману України Івану Мазепі, про створення якого і про початок збору коштів урочисто сповістив у 2009 році тодішній міський голова Олександр Матковський. Чи зібрав той фонд хоч копійку – невідомо, бо ніхто не звітував. Відомо тільки, що пан Матковський з компанією, як і нинішній голова міськради пан Мамай, робили все, аби діло не зрушила з місця.

У Полтаві нарешті збираються встановити пам’ятник роботи Миколи Білика, на який гроші збирало товариство "Просвіта" і багато зусиль  для цього доклав  Народний депутат України чотирьох скликань, голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Микола Кульчинський.

Підтримали сьогодні "псевдо-мазепинця" Бардінова в намаганні зняти свободівця Чабановського "радикали" Ляшка, члени порошенківської "Солідарності", деякі "укропівці" та "батьківщинівці". Напевно, полтавці хотіли би почути, чим мотивувались такі теоретично ідеологічно протилежні сили, голосуючи разом. Треба нагадати, що взимку саме депутати міської та районних рад від "Свободи". Серед яких був і Чабановський,  організували рятування міста від снігового колапсу.

Пані Сиротенко висловила думку що, "це помста за позицію свободівців у міській ради проти "дерибану" 150 га. Минулий зрив сесії без причини був розвідкою. Прикро, що деякі так звані "демократичні сили" злигалися з "ригами". До речі, після питання недовіри голові мали розглядатися й інші питання. Питання міста та безпосередньо полтавців. Але більшість почала утримуватися від голосувань, фактично знову зірвавши сесію, та плюнувши в полтавців. Не цікаво вирішувати питання громади...".


Дата: 14-04-2016 16:07:21
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888



Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).





© Скайт. Розробка сайтів