Стрічка новин

20-річний мешканець Глобинського району служив у так званій "ДНР"

20-річний мешканець Глобинського району служив у так званій ″ДНР″

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до Артемівського міськрайонного суду Донецької області для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо мешканця Глобинського району.

Випускник професійно-технічного училища, 1996 року народження, під впливом агітації терористичної організації "Донецька народна республіка", що розповсюджувалась в одній із соціальних мереж, поїхав на Донеччину, де упродовж липня – листопада 2014 року брав участь у діяльності незаконних збройних формувань "Російська православна армія" та "Горлівський батальйон територіальної оборони ДНР".

За інформацією обласної прокуратури, хлопець обвинувачується за ч.2 ст.260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) Кримінального кодексу України.

"Зараз юнак перебуває під вартою, він активно сприяв проведенню досудового розслідування, повністю визнав свою вину у вчиненні злочину та шкодує про скоєне", повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби прокуратури області Микола Верблюд.


Дата: 25-03-2016 20:27:29
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Марина
Дата: 30-03-2016 20:27
У смерті миргородського дільничного офіцера поліції вини його начальства не знайшлиМи будемо вимагати незалежного розслідування по факту Доведення до самогубства!


Додав: Karen
Дата: 30-03-2016 20:16
Для голови Полтавської ОДА вже підготували варіант декомунізації вулиць Полтави. СписокДудаев имеет к Полтаве отношение. Прежде чем задавать такие вопросы, потрудились бы поднять источники.
А что касается Сталинградской битвы и


Додав: справедливість
Дата: 30-03-2016 20:13
У смерті миргородського дільничного офіцера поліції вини його начальства не знайшлиА ВОНИ СЕБЕ НІКОЛИ НЕ ЗВИНУВАТЯТЬ ТІЛЬКИ ПОХВАЛЯТЬ...АЛЕ ВИКИНУЛИ НЕ ПРАВДИВУ СТАТТЮ....ЗВІТУВАЛИ НА ВУЛИЦІ...БО ГРОМАДА ЗМУСИЛА ВИЙТИ.....ПОБОЯЛИСЯ РАДИКАЛЬНИХ МІР


Додав: Александр
Дата: 30-03-2016 19:53
Для голови Полтавської ОДА вже підготували варіант декомунізації вулиць Полтави. СписокСталинградская битва-культ солдатской доблести и чести,у нас начхали уже на героев ВОВ,на реальных Чернобыльцев,Афганцев и т.д.Украинцев там полегло немерянно,какое отношение"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).


© Скайт. Розробка сайтів