Стрічка новин

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзери для електронних сигарет

Бакомайзер - це складова електронної сигарети, в якій поєднані резервуар із заправкою і випарний елемент. Рідина в ньому йде самопливом зверху вниз.

Їх придумали, щоб продовжити час куріння без додавання додаткової речовини. Розробники збільшили резервуар до величезних 6 мл. А це означає, що можна курити ще довше, а не шукати дозаправку і рідини по кишенях, магазинах і питати у друзів.

Звичайно, величезною перевагою є велика ємність, що дає можливість довше палити і не замислюватися про зміну рідини. Зручно не тільки в самому процесі, а й просто в повсякденному житті: не потрібно носити з собою флакони. При цьому не варто забувати, що з бакомайзерами електронна сигарета стає більше в розмірах і об'ємах. Так що варто заздалегідь подбати про місце зберігання. Хоч в Україні і можна купити бакомайзери всіляких розмірів і величин, вони будуть товщі, ніж звичайна сигарета. Розробники в свою чергу для більшого комфорту випускають бакомайзери, які поміщаються в долоню. Тому ще один плюс: різновид продукції на ринку. Купити всі сучасні моделі бакомайзерів можна на сайті justvape.com.ua.

Мороки з ним бути не повинно: все продумано легко і просто. Щоб наповнити рідиною бакомайзер, не потрібно йти в сервісні центри або використовувати спеціальні інструменти. Але поводитися з ним варто дуже акуратно: вони досить крихкі.

Види бакомайзерів

Перший тип: бакомайзери електронних сигарет із заводською спіраллю. Їх дуже легко обслуговувати. Коли прийде час міняти спіраль, просто викрутіть її з капсули і вставте нову на колишнє місце. Коштують вони дешево, але смак передають слабо.

Другий тип: такі, що обслуговуються. Ви самостійно міняєте елемент нагрівання і вату. Гніт в таких бакомайзерах роблять з кремнезему або бамбукової ниткою. Це найпопулярніші матеріали.

Третій тип: генези. Гніт в такому випадку роблять з металевої сіточки. Такий тип вимагає спеціального обслуговування. Але це коштує витраченої праці: такі бакомайзери можуть служити дуже довго. Потрібно просто "пропалити" сітку і вона стане як нова.

На що ще звернути увагу при покупці

В першу чергу потрібно відзначити правильність попадання рідини на спіраль. Якщо речовини попадає багато, вона може потрапляти в рот під час затяжки або проливатися з отворів бакомайзерів. Якщо ж цього не вистачає, пар ви отримаєте слабкий і несмачний.

Не варто забувати про ємності бакомайзера, адже від цього буде залежати і кількість пари, і витрата речовини. Що важливо під час використання електронної сигарети. Не хочеться ж досить часто купувати нову рідину.

Звертайте увагу і на кількість спіралей, щоб регулювати подачу рідини, але і не перевантажувати пристрій.


Дата: 24-10-2016 21:38:32
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів