Стрічка новин

Четверо полтавців та кременчужанин отримали максимальний бал на ЗНО з основних предметів

Четверо полтавців та кременчужанин отримали максимальний бал на ЗНО з основних предметів

УНН-Центр повідомляє, що у Полтавській області п’ять абітурієнтів здали ЗНО з основних предметів на 200 балів. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олексій Сидоренко.

“Цього року ми вже можемо підбити підсумки ЗНО з основних предметів ― це українська мова та література, історія України та математика. З цих предметів у Полтавській області п’ять результатів ЗНО ― 200 балів. Три абітурієнти області отримали максимальний бал з української мови та літератури ― це випускники Полтавського міського ліцею № 1 ім. Котляревського, Полтавська ЗОШ I-III ст.№ 29 та Полтавської гімназії № 30. На 200 балів ЗНО з предмету „Історія України“ склав випускник Полтавського ліцею № 1. Також максимум на тестуванні з математики отримав випускник Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка”, ― повідомив О.Сидоренко.

Цьогоріч у Полтавській області 9908 абітурієнтів. З них ЗНО з математики складало 5 тис. осіб, а тестування з історії України ― понад 7 тис.


Теги: ЗНО

Дата: 22-06-2016 17:43:13
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів