Стрічка новин

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

Депутати Полтавської облради хочуть збільшити допомогу з обласного бюджету тяжкохворим дітям

13 квітня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Комісія розглянула звіти керівників закладів охорони здоров'я, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області: головного лікаря обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім'ї та репродукції людини, медичної генетики Ірини Бриль, головного лікаря Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Віктора Бойка, директора комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж» Юрія Мастерова, головного лікаря Великосорочинського обласного кістково-туберкульозного санаторію Валентини Супрунець. З цими керівниками рекомендувано продовжити термін дії трудових контрактів.

Комісія підтримала ініціативу громадськості та депутата Лариси Сухопар про підготовку проекту Звернення обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення імунопрофілактики населення.

Також було рекомендовано облдержадміністрації збільшити до 15 тисяч гривень розмір матеріальної допомоги з обласного бюджету на лікування тяжкохворих дітей. І підтримана пропозиція Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про виділення додаткових коштів з обласного бюджету на безкоштовне забезпечення медикаментами за рецептами та зубопротезування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Ірина Степаненко, Олександр Сиченко, Микола Первак, Руслан Рогов, - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, лікувальних закладів, представники громадськості.


Теги: облрада

Дата: 13-04-2016 17:52:52
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів