Стрічка новин

Депутати Полтавської облради вирішили відмовитись від "сміттєвої" програми

Депутати Полтавської облради вирішили відмовитись від ″сміттєвої″ програми

18 березня під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Депутати розглянули, зокрема, виконання обласних програм: Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки та Програми "Питна вода Полтавщини" на 2011-2020 роки. Інформував виконувач обов’язків начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева.

У зв’язку з відсутністю інвестицій та обмеженістю бюджетних ресурсів, обласна Програма поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2018 роки виконувалась неефективно. Отже, головна мета Програми - забезпечення використання відходів у якості вторинної сировини та мінімізації обсягів захоронення відходів на полігонах та звалищах Полтавщини досягнута не була. Зважаючи на це, управління внесло пропозицію про скасування чинної програми. Цю пропозицію комісія підтримала.

За інформацією прес-служби облради, заходи Програми "Питна вода Полтавщини" на 2011-2020 роки" впроваджувались, в основному, за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів. Так, у 2015 році на розвитку та реконструкцію водопровідно-каналізаційного господарства області використано понад 26 млн. грн., у тому числі: з обласного бюджету – 0,12 млн. грн., з місцевих бюджетів – 13, 08 млн. грн., коштів підприємств – 4,55 млн. грн., з інших джерел – 8,4 млн. грн. За словами Едуарда Реви, на сьогодні сформовано перелік об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, що потребують фінансування на загальну суму у 177, 7 млн. грн. Це будуть консолідовані кошти з обласного та місцевих бюджетів, підприємств, населення.


Автор: Наталка МОСКАЛЕНКОДата: 18-03-2016 16:12:10
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Cosmi
Дата: 19-03-2016 12:45
Екс-міністр оборони розповів полтавцям, як зробив Савченко льотчицеюЗаробляти передвиборчі бонуси на полоненій Надії - фу, як низько. Раніше я був кращої думки про Гриценка.


Додав: Кармело
Дата: 19-03-2016 11:55
А як же ж "Розочка"?Вата гонит на рабочую группу, хотя на самом деле в том, что все теперь приходится делать в спешке, виноват никто


Додав: Фанат
Дата: 18-03-2016 12:58
"Фаворит" побореться за місце в СуперлізіВажко буде. Успіху хлопцям!"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).


© Скайт. Розробка сайтів