Стрічка новин

Диканька представить Полтавщину на "Семи чудесах України"

Диканька представить Полтавщину на ″Семи чудесах України″

Всеукраїнська акція «Сім чудес України», яка в цьому році визначає кращі історичні міста і містечка, оголосила список фіналістів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Протягом трьох місяців на офіційному сайті конкурсу проходив перший етап голосування.

З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції. Місто античної культури – Ольвія, бренд – Петриківка, сакральне місце – Сковородинівка, а ще Диканька, Бердичів, Тульчин, Хуст та багато інших.

Як зазначається, за підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці акції, яких оголосять 27 вересня поточного року, в День туризму.

За словами організаторів, вони вирішили вийти за межі розкручених міст і центрів, крім історичної та архітектурної цінності, враховували ще й оздоровчий фактор і готовність місцевої влади співпрацювати з туристами. Інтернет-голосування за найкраще місто триватиме до кінця вересня.


Теги: Диканька

Дата: 05-06-2016 14:07:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів