Стрічка новин

До виборчих перегонів на 151-му окрузі Полтавщини доєднались 4 кандидати

До виборчих перегонів на 151-му окрузі Полтавщини доєднались 4 кандидати

17 липня відбудуться проміжні вибори народних депутатів України.

Пройдуть вони й в одномандатному виборчому окрузі №151 Полтавської області. Центр виборчого округу в місті Лохвиця. У його межі входять  місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 - 530503, 530507 ― 530521).

Учора, 7 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала чотирьох кандидатів у народні депутати України, які братимуть участь у виборчих перегонах на окрузі  №151. Ними стали:

Інна Леонідівна Авраменко, підприємець, висуванка політпартії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", членом якої вона є. Пані Авраменко 40 років. Живе вона у  місті Глобине.

Іван Федорович Близнюк , голова наглядової ради, ПАТ "Велика Круча", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода. Народився пан Близнюк 5 травня 1958 року в селі Чапаєве Кобеляцького, проживає в селі Велика Круча Пирятинського району.

Олександр Іванович Ольшанський , безпартійний самовисуванець, народився 9 жовтня 1981 року в місті Червонозаводське Лохвицького району , юрист, ТОВ "Лаваль-Авто", проживає в місті Лубни.

Валерій Олексійович Пархоменко, підприємець. самовисуванець, член Політичної партії  «Рідне місто», народився 12 лютого 1970 року в місті Лохвиця ,проживає у Полтаві.

Нагадаємо, що до 7 червня вже встигли зареєструватися 3 кандидати в нардепи, які балотуватимуться в окрузі  №151. Це безпартійні самовисуванці Микола Митрофанович Бондар та Віталій Дмитрович Ольшанський й Сергій Чолоєвич Мамоян, член політичної партії "Партія простих людей Сергія Капліна".


Теги: вибори

Дата: 08-06-2016 17:13:21
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів