Стрічка новин

Електричний підігрів підлоги

Електричний підігрів підлоги

Електрична підлога - це традиційний варіант для квартири. Електрична енергія перетворюється в тепло за допомогою проводів з міді і алюмінію.

Теплу підлогу можна монтувати як під плитку, так і в стяжку. Другий варіант більш ефективний на маленьких площах, наприклад, в санвузлі або на кухні. Потужність підігріву регулюється за рахунок щільності укладання кабелю. Купити сучасні теплі поли електричні можна на сайті sp-climate. Там доступні останні моделі цих виробів по прийнятній ціні.  

Систему електропідігріву можна встановлювати в будь-якому приміщенні. А температура регулюється за допомогою терморегулятора, що дозволяє господарям розумно витрачати електроенергію. Крім того, площа поверхонь, що обігріваються в квартирі, невелика, тому для обігріву зазвичай вистачає одного пристрою.

Така підлога підвищує рівень підлогового покриття на 7-10 см, що досить багато для квартир з невисокими стелями, а для ванни і санвузла потрібна якісна гідро- і пароізоляція. Почати користуватися такою підлогою можна тільки через 3 або 4 тижні після монтажу.

Вартість залежить від того, чи виберете ви гріючий кабель або мат. За площу в 1 м2, що підігрівається за допомогою кабелю, треба буде сплатити близько 2,5 доларів. Підігріваючі мати дорожче і коштують близько 4 доларів за м2. Монтаж теплої електричної підлоги під плитку коштує близько 15 доларів за метр квадратний.

З точки зору вартості кабель у виграшному становищі. Кабель коштує дешевше, ніж тонкий мат, при використанні їх на однаковій площі. Але є деякі нюанси.

Так, залиття стяжки при установці кабелю пов'язано з певними витратами на роботу (10 доларів за 1 м2) і матеріали, що може зрівняти ціну при установці тонкого мату і кабельної підлоги.


Дата: 16-10-2016 21:02:38
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів