Стрічка новин

Голова облради у Лубнах пообіцяв знайти гроші на завершення реконструкції районної лікарні

Голова облради у Лубнах пообіцяв знайти гроші на завершення реконструкції районної лікарні

Заступник головного лікаря Лубенської лікарні, депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко розповів Олександру Біленькому під час його відвідин райцентру, що реалізація проекту реконструкції поліклінічного відділення лікарні  з метою підвищення  енергоефективності будівлі  розпочалась наприкінці 2015 року.

- На цей проект, за сприяння нашого депутат Костянтина Іщейкіна, у державному бюджеті заклали 6 мільйонів 900 тисяч гривень. На сьогодні освоєно 4 мільйони 100 тисяч гривень. За ці кошти ми поміняли вікна у корпусах, наполовину завершили роботи з утеплення фасаду,  - поінформував Олександр Сиченко.

На закінчення робіт наразі не вистачає 2 мільйонів 800 тисяч гривень. І у лікарні побоюються - через можливі збої з держфінансуванням утеплення можуть не завершити до холодів, і це може перекреслити усі результати.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пообіцяв  запропонувати депутатам профінансувати закінчення будівельних робіт у поліклінічному відділенні Лубенської лікарні з коштів, отриманих в результаті перевиконання обласного бюджету за півроку, яке очікується.


Теги: гроші

Дата: 21-06-2016 18:08:36
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів