Стрічка новин

Голова Октябрської райради Полтави прокоментував спробу усунути його з посади

Голова Октябрської райради Полтави прокоментував спробу усунути його з посади

Роман Чабановський упевнений, що депутати, які голосували за його відставку, й надалі зриватимуть роботу райради, адже опікуються не інтересами людей. Про це він написав у Фейсбук:

"На жаль, деяким політикам "не йметься", вони рвуться до владних крісель усіма можливими і неможливими способами. За ініціативи попереднього голови "регіонала" Бардінова депутати Октябрської райради під час голосування за порядок денний сесії внесли пропозицію про мою відставку. І хоча це в певній мірі порушує норми місцевого самоврядування, адже рішення повинно бути внесено заздалегідь, розглянуте на комісіях, а не на самому пенарному засіданні, усе ж я поставив його на голосування і вніс в порядок денний. Завжди наголошував, що прийшов в політику не за посадами. Свого часу, після парламентських виборів 2014 року, добровільно пішов із посади заступника голови ОДА. Сьогодні теж ставлю за мету втілення в життя певних ідей та програмових засад, а не "крісло" чиновника. Тому дав можливість депутатам ради сказати своє слово. У результаті "заколотникам" не вистачило голосів. Не маю сумнівів, що вони не заспокояться і будуть зривати роботу ради й надалі. Після таємного голосування за "відставку", "регіонали" і "Солідарність" почали "валити" усі питання порядку денного. Фракції "Радикальної партії" і "Опоблоку" взагалі пішли із зали. Таким чином, низка соціальних питань важливих полтавцям, актуальних для громади району не були прийняті. Що ж, наше місто намагаються розтягнути по шматкам. Попередні два "мери" робили це протягом останніх 10 років. Хочуть "дерибанити" й надалі, але вже об'єднавшись. На їхньому шляху сьогодні постала "Свобода", із якою не можливо домовитися і "парішать". Ми своїх поглядів не змінимо і будемо протистояти цим "дєлкам". А виборців закликаємо більше не голосувати за цукор і аптечки, надто дорого вони коштують!".


Дата: 14-04-2016 17:49:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів