Стрічка новин

Голова Полтавської ОДА попросив аграрного міністра звільнити керівника «Полтаварибоохорони»

Голова Полтавської ОДА попросив аграрного міністра звільнити керівника «Полтаварибоохорони»

Як і обіцяв, учора 4 липня Валерій Головко  підписав листа на ім'я Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, в якому просить розглянути  доцільність перебування на посаді начальника управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства в Полтавській області («Полтаварибоохорона») Івана Дробота. Фотокопію листа  він виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

Підставою для звернення стала незадовільна робота управління під час проведення двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року.

«Як показують результати проведеного двомісячника охорони рибних запасів області в період нересту 2016 року інспекторський склад «Полтаварибоохорони» виявляв, як правило, лише незначні порушення правил рибальства. Тільки в 17 випадках з 412 порушень (4%) виявлені ознаки кримінального злочину, ― йдеться у листі до міністра. ― Інші показники проведеної за період нересту роботи також набагато гірші, ніж у «Сулинськрибоохорони» ― в рази меншої рибоохоронної установи як по кількості інспекторського складу, так і по зоні відповідальності».

Крім того, в листі очільник області відзначає ігнорування керівником «Полтаварибоохорона» рішення Координаційного штабу щодо організації проведення компанії й невміння організувати роботу державної установи.


Дата: 05-07-2016 16:56:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів