Стрічка новин

Готуючи область до опалювального сезону, чиновники управління ЖКГ об’їдуть всі райони

Готуючи область до опалювального сезону, чиновники управління ЖКГ об’їдуть всі райони

До 1 вересня управління ЖКГ Полтавської ОДА має прозвітувати про реальний стан підготовки до опалювального сезону та проблеми, що виникають у розрізі кожного району.

Таке доручення голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав керівнику управління Едуарду Реві.

Власне, на сьогодні об’єкти житлово-комунального господарства Полтавської області підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період на 62%. Комплексно підготовлені до функціонування в осінньо-зимовий період 4 тис. 157 житлових будинків, що складає майже 62%. З них комунальної форми власності — 3 тис. 407, ОСББ, ЖБК — 468 і 282 будинки відомчо-житлового фонду. Заклади освіти і науки підготовлені, в середньому, на 61%, об’єкти охорони здоров’я — на 60%. За інформацією Едуарда Реви , у дорожньо-мостовому господарстві проведено капітальний ремонт на 48 тис. кв. м міських вулиць та доріг, що складає близько 60% від плану. До роботи готові і 120 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки.

— Підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства проведено ремонт і заміну більше 46 км водопровідних мереж та 4 км каналізаційних мереж, що складає 60% від плану. Заміну мереж провели у Полтаві, Горішніх Плавнях, Миргороді та Карлівці. До роботи підготували 71 водопровідну насосну станцію, 80 каналізаційних насосних станцій, 1 водозабірну з поверхневих джерел і 15 артезіанських свердловин. Загальний обсяг коштів на виконання підготовчих та ремонтних робіт водопостачання та водовідведення складає більше 4, 5 млн грн, — прокоментував Едуард Рева.

Він наголосив, що на території області протягом року було підготовлено 467 котелень, що складає майже 63% від плану, із них 306 — котельні місцевих рад. З метою зменшення втрат теплової енергії при транспортуванні за рахунок застосування сучасних матеріалів, підприємствами замінено майже 13 км теплових мереж, а це більше 63%.

Загалом на підготовку до зими витрачено за рахунок усіх джерел фінансування понад 24 млн грн. Серед тих районів, які підготувалися до опалювального сезону найкраще були названі Семенівський та Полтавський, серед аутсайдерів  — Пирятинський (32%) та Лохвицький (20%).

Щоправда, у Пирятинської РДА, яка знаходилася на скап-зв’язку, виявилася дещо інша картина підготовки до зими й інші показники. Як зауважив перший заступник голови Пирятинської РДА Влад Гуленко, район активно готується до зими, а от статистику не встигли оновити, оскільки у відділі ЖКГ немає працівників. 

— Ми провели конкурс на заміщення вакантних посад, але ніхто його не пройшов, — пояснив Влад Гуленко.

На це миттєво відреагував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Зауважив, що до зими потрібно готуватися не в кабінеті, а виїздити в райони — вивчати проблеми і допомагати їх вирішувати на місцях.

— Керівник управління говорить одне, адміністрація доповідає інше. Тому, я пропоную вам, як керівникові управління виїжджати на місця, в райони. Щоб ви могли доповісти по факту, що і де потрібно зробити. Керівник має проїхати усю область, і зробити звіт з району, а не складати його в прохолодному кабінеті. Для того, аби знати причини і проблеми, треба усе самому побачити, а краще зробити так, щоб їх не було, — резюмував  очільник області.

Тож, в управління ЖКГ ОДА є місяць, щоб вивчити ситуацію з підготовкою до зими на місцях і підготувати детальний аналіз по кожній  РДА.  

 

Прес-служба Полтавської ОДА


Дата: 01-08-2016 18:42:40
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів