Стрічка новин

Як відкрити аптеку або аптечний кіоск?

Як відкрити аптеку або аптечний кіоск?

Реалізація лікарських препаратів в плані економіки - це та ж сама торгівля. Власник має на меті отримання прибутку, дотримуючись при цьому чинних законів і підзаконних актів. Ось тільки закони для функціонування фармацевтики прописані з урахуванням специфіки даної галузі. Адже вона безпосередньо стосується здоров'я громадян.

Будемо виходити з того, що питання, як відкрити аптечний кіоск, задає не підприємець, який займався до цього виробництвом електричних лампочок. Для відкриття аптеки необхідно мати освіту, яка відрізняється від суто технічної.

Вимоги до відкриття аптеки регламентовані і досить суворі. Перше, про що повинен потурбуватися власник, - як отримати ліцензію на відкриття аптеки. Ліцензування - необхідна умова навіть для відкриття аптечного кіоску.  Для детальнішого ознайомлення з процедурою Ви можете перейти на сторінку http://ur-consul.com.ua/.

Скільки коштує ліцензія для відкриття аптеки або аптечного кіоску, багато в чому залежить від того, яку фірму для надання послуг з відкриття аптеки ви виберете. Сама ліцензія на відкриття аптеки, вартість якої ви вносите на рахунок Міністерства охорони здоров'я, не перевищує 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Офіційна ліцензія повинна містити наступні основні пункти:

- адреса аптеки;
- її назва;
- номер ліцензії та дату внесення до реєстру.

Причому папери, необхідні для аптеки, збігаються з тими, що потрібні для відкриття аптечного кіоску:

1. статут і установчий договір;
2. свідоцтво про державну реєстрацію;
3. виписка з Єдиного державного реєстру;
4. свідоцтво про постановку на облік в податковому органі;
5. накази про призначення головного бухгалтера і завідувача (генерального директора, керуючого);
6. документи, що підтверджують право на використання приміщення.

Всі вони повинні мати нотаріальне завірення. Особливі вимоги пред'являються до персоналу. Дипломи, нотаріально завірені сертифікати, копії трудових книжок, завірені печаткою фірми, надаються в загальному пакеті на отримання сертифіката. Стаж роботи для представників профільних спеціальностів повинен становити не менше п'яти років.


Дата: 03-10-2016 21:48:25
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів