Стрічка новин

Котелевська райрада вирішила, що російські вантажівки не мають їздити Україною

Котелевська райрада вирішила, що російські вантажівки не мають їздити Україною

І, судячи з допису у Фейсбук Валерія Чернякова, яким активно діляться в соцмережі полтавські "свободівці", зробили депутати райради це не зовсім добровільно.

Пан Черняк написав: "Сьогодні відвідали з комбатантами "Легіону свободи" сесію Котелевськоі районної ради, яка не хотіла голосувати подання депутата від Свободи Олександра Ілюхи щодо заборони транзиту російських фур через територію України. Після "дружньої" бесіди сесія одноголосно підтримала пропозицію".

На сайті Котелевської райдержадміністрації  теж повідомляється, що сьогодні, 7 квітня,  під час засідання позачергової сьомої сесії райради одноголосним рішенням депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів про  недопущення транзиту російського вантажного транспорту територією України з ініціативи депутатів фракції "Свобода".  Депутат Сергій Васильєв  при цьому зауважив не допустимо й українським вантажівкам їздитиї Росії. У повідомленні йдеться, що на сесії був присутній й "десант з Полтави" - група громадських активістів, учасників  антитерористичної операції з Полтави, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.
 
Ще одне звернення котелевські депутати вирішили направити Президентові та Верховній Раді України. Воно стосується  відсутності зрушень у  децентралізації влади в Україні та необхідності змінити уряд.

Вирішували депутати і питання, які безпосередньо стосуються життя району. Зокрема, виділили 100 000 гривень на придбання житла для лікарів. Адже місцева лікарня потребує  укомплектування вакантних посад. Виділили кошти й дитячо-юнацькій спортивній школі "Юність" для перевезення спортивних команд району на обласні змагання.


Автор: Наталка МОСКАЛЕНКОДата: 07-04-2016 16:41:41
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів