Стрічка новин

Лубенська делегація представила Полтавщину на заході “Говерла-2016 – молодь у боротьбі за Україну: минуле, сьогодення, майбутнє”

Лубенська делегація представила Полтавщину на заході “Говерла-2016 – молодь у боротьбі за Україну: минуле, сьогодення, майбутнє”

14-17 липня 2016 біля підніжжя найвищої вершини Українських Карпат за підтримки Міністерства молоді та спорту України та департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА відбувся традиційний захід-таборування “Говерла-2016 – молодь у боротьбі за Україну: минуле, сьогодення, майбутнє”.

Таборування проходило у партнерстві з ВГО “Молодий Народний Рух” та зібрало понад 350 учасників з більшості областей України, в тому числі і з тимчасово окупованих територій. Цього разу окрім молодорухівців в таборуванні взяли участь представники Спілки української молоді в Україні, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Цивільного корпусу “Азов” та інші. Полтавщину на таборуванні представила Лубенська делегація у кількості 18 членів та прихильників Молодого Народного Руху під керівництвом голови осередку Максима Паляниці.

 На відкриття заходу завітав начальник відділу молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Стефанишин Василь Васильович, який побажав учасникам вдалого таборування та висловив сподівання, що саме завдяки таким заходам молодь з різних куточків України буде ще більше гуртуватись та працювати на благо Батьківщини.

-  Сьогодні на футболках багатьох молодорухівців можна побачити гасло “Україна починається з тебе!” в кордонах України. Місія нашого покоління –  зберегти нашу свободу, здобуту попередніми поколіннями та звільнити домівки українців Луганська, Донецьку та Криму від окупантів, –  сказав у своєму виступі голова ВГО “Молодий Народний Рух” Андрій Рибалко.

Протягом кількох днів заходу учасники слухали лекції про “Революцію на граніті”, обговорювали Революцію Гідності,  вчилися тримати в руках зброю, щоб боротися проти ворога. Також учасники таборування отримали знання щодо методів громадської діяльності, подискутували на тему сучасних цінностей молоді та отримали брошури “Україна починається з тебе! Методичка для активіста”.

Під час таборування також відбулось нагородження учасників бойових дій, адже з початком війни на Сході України, 15 молодорухівців взяли в руки зброю та пішли на фронт. Учасники заходу вшанували пам’ять Юрія Пукіша та Тараса Дороша, які загинули, обороняючи нашу Батьківщину.

Також за поданням ВГО “Молодий Народний Рух” медаллю “За оборону рідної держави” було нагороджено 13 членів організації – учасників бойових дій: Бирсана Дмитра, Кривоноса Юрія, Чмута Тараса, Геренка Володимира, Семененка Олександра, Соснова Сергія, Джошка Павла, Чмихала Григорія, Столяренка Георгія, Лашка Ярослава, Терновського Андрія, Ярошенка Ярослава та Прибіша Павла. “Ми пам’ятаємо наших героїв. Герої – не лише ті, хто загинув, а й ті, хто воював і продовжує воювати. Пишаємося вами!”, – зазначив Андрій Рибалко.

Кожного року неймовірне враження на учасників таборування справляє традиційна молодорухівська ватра. Цього року її не змогла погасити навіть сильна злива і вона палала до самого ранку.

Приємно відзначити, що саме 16 липня – в річницю проголошення Декларації про державний суверенітет України  учасники таборування традиційно підкорили найвищу гору України. Цьому не зашкодили навіть туман і сильний вітер.

Ця дата є символічною. Саме з такого таборування молодих патріотів у 1990 році й розпочалася історія Молодого Народного Руху. 16 липня декілька десятків майбутніх молодорухівців піднялися на Говерлу. Коли вони спустилися, до них підбіг хлопчик. Він тримав у руках газету і радів. Там була надрукована стаття, що в цей день, Україна підписала Декларацію про державний суверенітет! Хлопці й дівчата пообіцяли один одному щороку в цей день підніматись на Говерлу, бо сталася подія, яка змінила не лише їхнє життя, а й життя десятків мільйонів людей!

 


Дата: 21-07-2016 12:32:35
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів