Стрічка новин

Лубенську молодь навчали писати проекти соціальної дії

Лубенську молодь навчали писати проекти соціальної дії

Представники лубенської молоді приєдналися до загальноукраїнського марафону за програмою «Активні громадяни», який проводив з 26 по 28 липня 2016 року Британська Рада спільно з усіма зацікавленими партнерами в різних містах України. Організувала навчання для юних лубенців громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді і спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

«Протягом тренінгового марафону підготовлені фахівці навчали молодих активістів написанню проектних заявок, веденню безконфліктного діалогу та роботі в команді над проектами соціальної дії. Ми прагнули долучити до навчання якомога більше молодих людей і відповідно ініціювати нову хвилю проектів соціальної дії», - розповідає фасилітатор програми Олександр Чепур.

Організатори максимально намагались поєднати змістовне дозвілля з навчанням.  Тож, навчальний кемп проходив просто неба у мальовничих локаціях  Державного Підприємства «Лубенського лісового господарства» та «Страусиної ферми», що у селі Вільшанка, неподалік Лубен. Подискутувати про те, як молодь бачить проблеми місцевої громади та шляхи їх вирішення, як ідею, перетворити на проект соціальної дії та реалізувати його учасники мали змогу під час роботи у форматі «Світового кафе», групових обговореннях та інтерактивних ігор.

Для мене це ще одна можливість поспілкуватися, знайти нових друзів та однодумців. Почути надихаючі історії успіху від своїх однолітків та обєднатися для здійснення чогось цікавого, яскравого та корисного»,- ділиться враженнями нині студент Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського Едуард Крутько.

Серед запропонованих ідей проектів створення «Парку здоров’я», відновлення локацій дитячого парку, кінотеатр просто неба, створення молодіжного центру, екологічні ініціативи та ініціативи допомоги ВПО.

Найближчим часом юні активні громадяни планують власними силами розпочати кінопокази під відкритим небом, під час яких говоритимуть про збереження навколишнього середовища, взаєморозуміння в громаді та сталий розвиток.

Довідково

Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах.


Дата: 28-07-2016 14:22:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів