Стрічка новин

На 19 квітня скликана шоста позачергова сесія Полтавської обласної ради

Фото np.pl.ua
Фото np.pl.ua

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня о 10.00.

Шоста чергова сесія обласної ради сьомого скликання, яка раніше була призначена на 29 квітня, відбудеться, але  вважатиметься сьомою.

На розгляд шостої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання сесії внесені питання про спецдозволи для Державної служби геології та надр України, які, як відомо  облрада вже протягом тривалого часу не надає без рішення Кабміну щодо фінансової участі видобувників  у житті районів видобутку.

Крім того, планується розглянути звіт про виконання обласного бюджету за 2015 рік, обговорити виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років затвердити  нову редакцію Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад та інше.


Дата: 18-04-2016 14:35:46
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів