Стрічка новин

На ліквідацію наслідків негоди влада Полтавщини планує виділити 7 млн. грн.

На ліквідацію наслідків негоди влада Полтавщини планує виділити 7 млн. грн.

Голова Полтавської ОДА, який вже другий день в столиці проводить зустрічі в Кабміні, повідомив у Фейсбук, що  обговорюватиме й проблему, що виникла через негоду  в Чорнухинському, Лохвицькому та Лубенському районах.

«Вчора там працювала обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на чолі з першим заступником Андрієм Пісоцьким, написав Валерій Головко. - Було зафіксовано та прораховано збитки, яких завдала негода, і кошти, які потрібно на відшкодування втрат мешканцям району та на відбудову інфраструктури. Частину цих грошей виділимо вже сьогодні з резервного фонду обласного бюджету. Йдеться про 7 мільйонів гривень. Також сподіваємося про фінансову підтримку з боку державного бюджету. Окрім того, звернемося за допомогою до Міністерства оборони, щоб військові оперативно розгорнули понтонний міст замість зруйнованої переправи».


Теги: гроші

Дата: 24-06-2016 14:05:17
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів