Стрічка новин

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

На підприємствах Полтавщини зросли зарплатні борги

За інформацією обласного Управління Держпраці на сьогоднішній день сума заборгованої працівникам підприємств Полтавщини заробітної плати сягає 33 млн. 218 тис. грн.

У порівнянні з даними на початку року, вона зросла на 1,8 млн. грн., але кількість підприємств-боржників скоротилася з 45 до 40.

На виконання приписів інспекторів Держпраці було виплачено 901 працівнику заборгованої заробітної плати на загальну суму 3116,4 тис. грн. За грубі порушення вимог законодавства про працю на керівників підприємств складено та передано до суду 21 протокол про адміністративні правопорушення. До правоохоронних органів передано шість матеріалів перевірок для вирішення питання щодо притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Про це начальник обласного Управління Держпраці Сергій Щербак  повідомив учора, 13 червня, під час засідання у голови Полтавської ОДА. Також він закцентував увагу на проблемі недопуску інспекторів Держпраці до проведення перевірок підприємств щодо дотримання ними законодавства про працю та її охорони.


Теги: борги

Дата: 14-06-2016 20:23:48
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів