Стрічка новин

На Полтавщині майже завершили впровадження системи електронних закупівель «ProZorro»

На Полтавщині майже завершили впровадження системи електронних закупівель «ProZorro»

З 1 серпня 2016 року усі державні закупівлі в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель «ProZorro». Вчора ж у Полтавській ОДА пройшов семінар по роботі з цією системою електронних закупівель.

Відкрили захід перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко. Розпочинаючи захід, Андрій Пісоцький зазначив, що дана система є одним із пріоритетних напрямків економічних реформ:

— З 1 серпня розпочне працювати система «ProZorro», залишилося 11 днів. Найголовніше, що вона повністю мінімізує людський фактор, тобто зменшить ризики корупції.

У ході семінару представник одного з майданчиків державних закупівель України («Public Bid») Олексій Гніломедов навчав присутніх в залі представників комунальних підприємств та установ реєструватися на сайті держзакупівель, проводити на ньому торги, укладати договори та обирати переможців.

Система надає можливість замовникам використовувати її на допорогових закупівлях: нижче 200 тис грн — для товарів та послуг, нижче 1,5 млн грн — для робіт. За предметами закупівель вартістю від 50 тис грн до 200 тис грн замовники повинні оприлюднювати звіти про укладені договори та скан-копії самих договорів. А вже від 200 тис грн (для товарів та послуг) та від 1,5 млн грн (для робіт) проводяться відкриті торги, переговорна процедура та конкурентний діалог. Дана система підтримує 35 видів електронних підписів. Вона самостійно не обирає переможців торгів, а лише фіксує їх від меншої ціни до більшої.

— На електронних майданчиках уже зареєстровані заклади охорони здоров’я, соціального захисту та підприємства комунального значення. Ми вже розпочали роботу. За наступні 11 днів ми маємо всі зареєструватися, зрозуміти, як будемо працювати, щоб не виникало жодних питань, — зазначив Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, що 16 і 18 липня у приміщенні Полтавської ОДА представник Інституту аналітики та адвокації Василь Жгун провів семінари про реформу публічних закупівель та систему публічних електронних закупівель «ProZorro» для представників державних підприємств-замовників та установ.

 

Прес-служба Полтавської ОДА


Дата: 21-07-2016 16:52:42
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів