Стрічка новин

На Полтавщині уповільнився спад промислового виробництва - ОДА

На Полтавщині уповільнився спад промислового виробництва - ОДА

У економіці Полтавської області намітилися тенденції до сповільнення спаду виробництва. Про це під час виїзної колегії Полтавської облдержадміністрації у Пирятині повідомила директор Департаменту економічного розвитку ОДА Інна Іщенко.

За словами чиновниці, якщо торік скорочення обсягів виробництва складало 4,3 відсотки, то за перший квартал цього року — лише 0,8.

«На 31,6 відсотки приросту спрацювала металургійна промисловість, легка — на 19,8, деревообробна — на 5,3. Зростання в останній досягнено за рахунок збільшення обсягів видобутку природного газу. Але, на жаль, зменшилися обсяги видобутку нафти на 4 відсотки та газового конденсату на 11 відсотків», - повідомила Інна Іщенко.

Як зазначила чиновниця, найбільше скорочення виробництва наразі спостерігається в машинобудівній галузі. Хоча за три місяці поточного року темпи сповільнилися вдвічі, порівняно з минулим роком, але через втрату традиційних ринків збуту та відсутність державного замовлення підприємства галузі знаходяться в скрутному становищі.

Найбільше падіння відбулося на Крюківському вагонобудівному заводі. Підприємство спроможне щомісяця виготовляти близько 800 вагонів. Натомість у першому кварталі виготовило лише 127, за 5 місяців — 800.

Вихід із ситуації в області вбачають у активізації взаємодії з Укроборонпромом. Вже найближчим часом обласна влада ініціює проведення наради з провідними підприємствами області, на якій обговорюватимуться питання отримання державного оборонного замовлення.


Дата: 29-05-2016 13:06:37
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів