Стрічка новин

На Полтавщині завершив свою роботу унікальний табір для родин учасників бойових дій на сході України

На Полтавщині завершив свою роботу унікальний табір для родин учасників бойових дій на сході України

У табір «Джерело», що у Новосанжарському районі, із різних куточків України на відпочинок завітали 15 родин. Подібний вид відпочинку військовослужбовців з сім'ями у нашому краї - перший.

Сімейний відпочинок організували волонтери "Полтавського батальйону небайдужих" спільно з Управлінням Полтавської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату. Географія гостей табору – це не лише наш край. Приймали родин учасників бойових дій на сході України з Івано-Франківська, Києва, Дніпра та Харківщини. Чотири дні – із 23 по 26 липня – на березі бурхливої Ворскли, посеред лікувального лісу і в гарній компанії однодумців промайнули наче мить. Та й програму організатори скомпонували так, аби увесь вільний час таборовиків проходив із користю.

«Військовослужбовці потребують нашої підтримки і по поверненню додому. Найскладнішим в організації табору виявилося планування дозвілля. Хотілося програму скомпонувати максимально цікаво для дорослих і дітвори. Водночас ми мали продумати всі важливі деталі – моральний відпочинок і адаптацію, спілкування та згуртування. Люди, котрі повернулися з війни, мають зовсім інший світогляд, тому ми дуже хвилювалися за кожен пункт програми», – розповіла співзасновник ГО «Команда небайдужих» Олександра Сиротенко.
 
А за насиченням дозвілля табір можна назвати цілковито укомплектованим. Ранкова йога, спортивні змагання, риболовля, малювання та творчі майстер-класи, мотузкові тренінги, прогулянки з кіньми, вистави за участі собак, заняття з опішнянськими гончарами, концерти від Новосанжарських бандуристів, скрипалів, подорожі на смарагдового кольору озеро, перегляди фільмів, співи біля вечірньої ватри... Окрім того, спілкування з психологами та священиками.
 
На святкове відкриття табору відділ «Полтавських галушок ПБНу» приготував свою фірмову страву, яка знана по всьому східному фронту.
 
«Особливий табір, бо давно про нього мріяли, бо ми давно хотіли бачити щасливі обличчя дітей і дорослих, людей, які пережили великий стрес. Насправді, це лише перші кроки в цьому напрямку. Доземно дякуємо спонсорам, небайдужим полтавцям і всім, хто погодився на участь, долучився до нашого табору, хто довіряє нам. Плануємо проводити подібні табори і надалі», - поділилася співзасновник ГО «Команда небайдужих» Наталія Гранчак.
 
Марія Романова

Дата: 01-08-2016 16:42:41
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів