Стрічка новин

На позачерговій сесії Полтавська облрада планує виділити 10 млн.грн. на ліквідацію наслідків негоди

На позачерговій сесії Полтавська облрада планує виділити 10 млн.грн. на ліквідацію наслідків негоди

Голова Полтавської облради Олександр Біленький 27 червня повідомив у Фейсбук, що побував у Чорнухинському районі  азом з першим заступником голови Полтавської облдержадміністрації, депутатом обласної ради Андрієм Пісоцьким, головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Миколою Бондарем, головою постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Ігорем Горжієм, депутатами обласної ради Русланом Ляшком і Василем Стасовським.

Село Вороньки ― епіцентр негоди, яка прокотилась Чорнухинським районом, зазначив посадовець. Масштаби біди вражають. Тож у поїздці оцінювали обсяги збитків.

«З депутатами вирішили ― відкладати не можна. Ухвалив рішення скликати позачергову сесію на 29 червня. На порядку денному одне питання ― виділення 10 мільйонів гривень до резервного фонду, з подальшим перенаправленням їх на подолання руйнувань у Чорнухинському районі, та всіх територіях, які постраждали від стихії. Але попри фінансові витрати виправити ситуацію заважають недоліки у організації роботи. Наприклад, слабка координація між штабом з подолання наслідків негоди, головами сільських рад і місцевими агровиробниками з приводу алгоритму надання благодійної допомоги та відшкодування державою витрат на подолання руйнувань. Окрім того, люди слабо проінформовані про саме надання допомоги матеріалами, де її можна отримати, який механізм компенсації витрат», - написав у соцмережі Олександр Біленький.

Крім того, він повідомив, що привіз до Чорнухинського району 200 листів шиферу ― не як голова обласної ради, а як мешканець Полтавщини. І зазначив, що до його заклику допомогти людям Чорнухинського, Лубенського та Лохвицького районів, постраждалим від стихійного лиха на 27 червня відгукнулись 8 районів області.


Дата: 28-06-2016 12:53:42
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів