Стрічка новин

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми "Турбота"

На засіданні Полтавського міськвиконкому розподіляли кошти з програми ″Турбота″

Зокрема, виконуючи  Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2016 рік, виконавчий комітет Полтавської міської ради сьогодні  прийняв рішення відшкодувати комунальному підприємству "Полтаваелектроавтотранс" 1 мільйон 388 тисяч 132 гривні  за пільгове перевезення у січні-квітень цього року.
 
Також буде здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги 77-ми учасникам бойових дій та інвалідам війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожному на загальну суму 77 тисяч гривень.

Щомісячно протягом травня-грудня 2016 року матеріальна допомога  виплачуватиметься  11 особам хворим на муковісцидоз та батькам (опікунам) дітей до 18-ти років (включно) хворих на муковісцидоз (за зверненнями) по 2 тисячі гривень кожному на загальну суму 176 тисяч гривень.

Буде перераховано кошти двом сім’ям, в яких померли учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) по 1 тисячі 200 гривень кожній на загальну суму 2 тисячі 400.

Вирішено також  перерахувати 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги матері-виховательці Олені Мацицькій для облаштування житлового будинку (проведення енергозберігаючих заходів), що знаходиться в с. Мачухи, в якому, відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 17.02.2015 року №22, створено дитячий будинок сімейного типу.


Теги: турбота

Дата: 25-05-2016 16:50:27
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів