Стрічка новин

Найбільше за гарячу воду на Полтавщині платитимуть споживачі "Миргородтеплоенерго"

Найбільше за гарячу воду на Полтавщині платитимуть  споживачі ″Миргородтеплоенерго″

Із 1 липня 2016 року тарифи на гаряче водопостачання в Україні збільшаться.

Це визначено постановою Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Про це нагадує УКРІНФОРМ.

Згідно з постановою, вартість 1 кубометра води залежатиме від постачальника послуги і наявності рушникосушки в квартирі. Як наголошується, різниця у тарифах різних компаній утворилася через використання різних видів палива для вироблення теплової енергії - природного газу чи вугілля.

Цікаво, що найвищі ціни в Україні, переплюнувши й столицю, править  "Миргородтеплоенерго". Споживачі цієї  компанії платитимуть 91,15 гривні за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі та 85,78грн за кубометр гарячої води без рушникосушки. При цьому, споживачі "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) платитимуть відповідно 67,25 грн і 61,99 грн, "Полтаватеплоенерго" - 75,23 грн і 69,46 грн.

тарифи


Дата: 10-05-2016 22:10:03
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів