Стрічка новин

Названо лауреатів премії імені Панаса Мирного, заснованої Полтавською обласною радою

Названо лауреатів премії імені Панаса Мирного, заснованої Полтавською обласною радою

21 квітня під головуванням першого заступника голови облради Євгенія Холода відбулося засідання журі щорічної премії імені Панаса Мирного.

Прийнято рішення про встановлення у номінації "Література, літературознавство" двох премій та відповідно визначено двох лауреатів:

Тетяну Луньову, члена Національної спілки письменників України, кандидата філологічних наук, доцента Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, - за книгу для дітей "Зайченятко У";

Надію Гринь, члена Полтавської спілки літераторів, - за книгу-реквієм "Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк".

Лауреатами обласної премії імені Панаса Мирного журі також визнано:

- у номінації "Журналістика, публіцистика" - Людмилу Нестулю, тележурналіста, коментатора редакції підготовки художніх програм філії НТКУ "Полтавська регіональна дирекція "Лтава", режисера, - за просвітницький телепроект "З одвічністю на "ти". Полтавщина архітектурна";

- у номінації "Мистецтво" - Володимира Раковського, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, заслуженого працівника культури України, - за творчий доробок;

- у номінації "Народна творчість, народні ремесла" - Валентину Колінько, майстра художнього килимарства, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженого майстра народної творчості України, - за творчий доробок.

Журі порушило клопотання перед головою обласної ради про відзначення Почесними грамотами обласної ради творчої праці номінантів премії: Тетяни Федоренко, Олександра Печори, Ганни Волкової, Ольги Розсохань.


Дата: 21-04-2016 21:07:14
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів