Стрічка новин

Опішня може стати найнеймовірнішим українським селом

Опішня може стати найнеймовірнішим українським селом

Селище Опішня на Полтавщині увійшло до двадцятки населених пунктів, які претендують на перемогу у всеукраїнському конкурсі "Неймовірні села України-2016". Про це повідомляє "Лтава".

Десятку сіл - фіналістів визначатимуть за допомогою онлайн-голосування, яке триватиме до 28 травня, і експертних оцінок. На даний момент Опішня у рейтингу чотирнадцята.

Опішню вважають своєрідною Меккою для майстрів глини. Село розвиває гончарство три тисячоліття. На заповідній території у сім гектарів розташовані музей гончарства, комплекс земської губернської гончарної майстерні, заводи "Керамік", "Художній керамік", садиби-музеї та будинки родин гончарів.

Конкурс "Неймовірні села України 2016" стартував за підтримки "Українського клубу аграрного бізнесу" та ресурсу AgroPortal. Призовий фонд, який буде формуватися спонсорами, розподілиться між переможцями на закупівлю відповідного інвентарю.


Теги: Опішня

Дата: 07-05-2016 13:22:47
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів