Стрічка новин

Особливий театр "Дзвіночок" повернувся у Полтаву з Мінська

Особливий театр ″Дзвіночок″ повернувся у Полтаву з Мінська

У Мінську з 26 по 29 травня проходив  другий Міжнародний фестиваль особливих театрів "Крок назустріч", який проводиться для людей з розумовими, психічними і фізичними вадами розвитку.

Протягом чотирьох днів на сцені будинку культури ім. Шарко виступали 12 особливих театрів з Білорусі, Латвії, Литви, України, Росії та Польщі. Також в програмі фестивалю - круглі столи, майстер-класи та обговорення вистав. Ініціатором проведення фестивалю в травні 2016 виступив ОБЕО "Хесед-Рахама" за фінансової підтримки програми малих грантів Посольства США.

У фестивалі взяв участь особливий дитячий аматорський театр "Дзвіночок" Полтавського навчально-реабілітаційного центру.  Побувати у Мінську юним театралам допомогли депутати облради, які зібрали кошти на квитки. Серед них був і голова облради Олександр Біленький, який написав у Фейсбук:

"Спільні зусилля - відмінний результат!

Вже можна привітати аматорський театр "Дзвіночок" з перемогою на Міжнародному театральному фестивалі у Мінську! Наші діти, хоч і були найменшими учасниками, вразили майстерністю всіх - результат диплом з відзнакою! Велика подяка усім депутатам обласної ради, хто взяв участь у забезпеченні поїздки наших дітей на фестиваль!".


Дата: 02-06-2016 18:51:02
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів