Стрічка новин

"Платять всі або ніхто" - полтавські підприємці вимагають справедливих податків

″Платять всі або ніхто″ - полтавські підприємці вимагають справедливих податків

Уже тиждень підприємці Полтави проводять незвичайну акцію проти податкової політики держави. У ряді торгових і виробничих точок з'явилися стікери "Ми хочемо платити справедливі податки".

Ідею акції пояснив Андрій Бондаренко, підприємець і керівник партії "Успішна країна" в Полтаві. За його словами, люди вимагають не стільки зниження податків, скільки справедливості, адже підвищивши податки для населення влада залишила олігархам можливість виводити прибуток в офшори, тим самим ухиляючись від оподаткування в Україні.

"Підвищення податків і тарифів - це знущання над громадянами країни. Чому ми повинні віддавати останнє, коли олігархи ведуть свій прибуток в офшори? Від імені ініціативних власників малого та середнього бізнесу я заявляю - податки повинні платити всі або ніхто", - заявив Бондаренко.

Полтавські підприємці не чекають від уряду поступок і тому готові самі написати Податковий Кодекс, який в першу чергу буде враховувати інтереси народу України.

"При складанні Податкового Кодексу влада радиться переважно з великими бізнесменами. Це неправильно, так як в розвинених країнах основу економіки складає малий та середній бізнес. Саме від нього повинна виходити податкова ініціатива ", - заявляє економіст Сергій Крухмальов, ініціатор всеукраїнської акції" Успішний підприємець".

Внести свої пропозиції до нового Податкового Кодексу, може будь-хто на Форумі "Справедливі податки - успішна країна" в Полтаві, який відбудеться 18 травня о 15:00 в бізнес-центрі "Сучасний дім". Зареєструватися на форумі можна за телефоном 044 232 02 96, звернутися за адресою kraina@uspishna.org або заповнити онлайн-форму.


Теги: податки

Дата: 16-05-2016 14:45:17
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів