Стрічка новин

"Полтавафарм" шукає нові форми роботи

″Полтавафарм″ шукає нові форми роботи

На базі КП "Полтавафарм" відбулась науково-практична конференція, під час якої обговорили прогресивний для України формат роботи аптечних закладів. Голови ГО "Всеукраїнська фармацевтична палата" Олег Клімовкий презентував  "Належна Аптечна Практика". Він передбачає  змінення акценту ву діяльності аптек від торгівлі медикаментами до надання якісних послуг.

Саме соціальна складова - визначальна у діяльності "Полтавафарм". І будь-який прогресивний досвід у цій галузі буде підтримуватись.  зазначиа голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він повідомив, що погоджено підписання   меморандуму порозуміння з ГО "Всеукраїнська фармацевтична палата" для впровадження новітнього формату роботи аптек на базі КП "Полтавафарм".

Наразі ж у КП "Полтавафарм" вже працюють соціальні програми для забезпечення населення ліками за доступною ціною. Так, у всіх районних аптеках, у місті Полтава та у Кременчуцькій аптеці "Ветеран" ліки для учасників бойових дій та бійців АТО продають з мінімальною націнкою. На підприємстві також розробляють подібну програму для забезпечення доступними ліками усіх дітей-інвалідів у області.


Дата: 07-07-2016 15:00:38
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).рулетка кс го для новичков

© Скайт. Розробка сайтів