Стрічка новин

Полтавою роз'їжджатимуть "Ведмеді на велосипеді"

Полтавою роз′їжджатимуть ″Ведмеді на велосипеді″

Масовий екологічний велопробіг під назвою "Ведмеді на велосипеді" відбудеться в обласному центрі 19 березня. Про це із посиланням на прес-службу ГО "Еколтава" повідомляє УНН-Центр.

Як зазначають організатори, відповідна назва обрана невипадково: захід має на меті привернути увагу суспільства до проблем зміни клімату та зникнення багатьох видів тварин через глобальне потепління.

Велопробіг відбудеться в межах щорічної Всесвітньої акції "Година Землі", яка закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину - з 20:30 до 21:30.

Повідомляється, що учасники заїзду вирушать від зупинки Зигіна до Корпусного Парку. У фіналі на полтавців чекатиме перегляд екологічних короткометражок під відкритим небом.

За інформацією екоактивістів, велопробіг стартує о 18:00 біля пам'ятника Зигіну.


Автор: Олена КОСТЕНКОДата: 13-03-2016 17:11:35
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Турист
Дата: 15-03-2016 21:15
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокЕлена, какой "опрос"? У нас представительная демократия. Верховная Рада, за которую проголосовали в том числе и полтавчане, приняла закон. А


Додав: Елена
Дата: 15-03-2016 17:48
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокНазвание улиц - это ориентир "где, куда". Не более того. Называя улицы именами героев (которые являются на сегодняшний день таковыми)


Додав: Елена
Дата: 15-03-2016 17:45
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокНазвание улиц - это ориентир "где, куда". Не более того. Называя улицы именами героев (которые являются на сегодняшний день таковыми)


Додав: Olena
Дата: 15-03-2016 12:25
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокА за Парижскую коммуну Франция может и обидеться..."Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання)


© Скайт. Розробка сайтів