Стрічка новин

Полтавщина отримає 41 мільйон доларів на боротьбу із підвищеним тиском

Полтавщина отримає 41 мільйон доларів на боротьбу із підвищеним тиском

Світовий банк виділить медикам Полтавського регіону 41 мільйон доларів на боротьбу з артеріальною гіпертензією в рамках підтримки загальноукраїнського проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

Про це заявив керівник соціальних програм фінансової установи Фон Зао під час зустрічі з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

З 215 мільйонів, які Світовий банк виділяє на медицину в Україні, саме Полтавщина отримає найбільше коштів, оскільки є лідером у реформуванні галузі охорони здоров'я у країні.

Зазначається, що 41 мільйон допомоги планують витратити на "Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області".

"Метою субпроекту є досягнення контролю за рівнем артеріального тиску жителів Полтавської області віком від 40 до 60 років, а також виявлення всіх випадків артеріальної гіпертензії на ранніх стадіях захворювання, проведення корекції факторів ризику та забезпечення немедикаментозним і медикаментозним лікуванням", - йдеться у повідомленні.

Окрім грошей Світового банку на боротьбу із підвищеним тиском полтавці долучать також 4,1 млн доларів бюджетних коштів.

У реалізації проекту братимуть участь обласний клінічний кардіологічний диспансер, інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського, а також центральні міські та районні лікарні, Центри первинної медико-санітарної допомоги.

В рамках проекту в області мають обстежити понад 500 тисяч мешканців віком від 40 до 60 років з підвищеним артеріальним тиском. Також будуть розроблені клінічні рекомендації для менеджменту артеріальної гіпертензії та Протокол лікування. Один раз на рік проводитимуться вимірювання артеріального тиску для визначених осіб. Вимірюватимуть тиск на підприємствах та установах регіону. Передбачено формування електронного реєстру жителів області, які пройшли обстеження.

Центральні міські та районні лікарні, Центри первинної медико-санітарної допомоги, а також електрофізіологічну лабораторію Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру обіцяють оснастити оновленим сертифікованим обладнанням та програмним забезпеченням.


Автор: Олена КОСТЕНКОДата: 13-03-2016 15:04:27
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Турист
Дата: 15-03-2016 21:15
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокЕлена, какой "опрос"? У нас представительная демократия. Верховная Рада, за которую проголосовали в том числе и полтавчане, приняла закон. А


Додав: Елена
Дата: 15-03-2016 17:48
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокНазвание улиц - это ориентир "где, куда". Не более того. Называя улицы именами героев (которые являются на сегодняшний день таковыми)


Додав: Елена
Дата: 15-03-2016 17:45
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокНазвание улиц - это ориентир "где, куда". Не более того. Называя улицы именами героев (которые являются на сегодняшний день таковыми)


Додав: Olena
Дата: 15-03-2016 12:25
У Полтаві комісія узгодила на перейменування 51 вулицю. СписокА за Парижскую коммуну Франция может и обидеться..."Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання)


© Скайт. Розробка сайтів