Стрічка новин

Полтавський міськвиконком дасть гроші на оздоровлення дітей-інвалідів

Фото best-news.com.ua
Фото best-news.com.ua

Оприлюднений проект рішення міськвиконкому «Про виділення коштів для організації  літнього оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства  віком до 35 років із одним супроводжуючим», який розглядатиметься 7 липня.

Ним передбачено, в рамках виконання  Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2016 рік, профінансувати громадську організацію «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» на загальну суму 100100,00 (сто тисяч сто) гривень, з них: на харчування 60060,00 (шістдесят тисяч шістдесят) гривень та проживання 40040,00 (сорок тисяч сорок) гривень.

 Громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» має забезпечити використання коштів відповідно до Програми і надати відділу обліку та звітності управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради фінансовий звіт про цільове використання бюджетних коштів. 

 Контроль за виконанням цього рішення покладений на заступника міського голови з питань діяльності виконвчих органів О. Борисенко та начальника управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради Н. Бондаренко.


Дата: 05-07-2016 19:06:24
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів