Стрічка новин

Полтавці долучилися до встановлення світового рекорду Гіннеса

Полтавці долучилися до встановлення світового рекорду Гіннеса

У 55 українських містах одночасно відбувся урок англійської мови, організований громадською організацією GoGlobal та посольством США в Україні.

Як повідомляють організатори, урок може побити рекорд Гіннеса у номінації «Наймасовіший урок англійської». Минулий рекорд з 2006 року належить німцям, тоді на урок зібралось 6287 осіб.

У Полтаві заняття пройшли у центрі «Вікно в Америку», інформує «Трибуна». До спроби потрапити до Книги рекордів Гіннеса долучилися 85 полтавці.

У Полтаві до участі у заході долучилися люди різної вікової категорії – від наймолодших до дорослих. Серед учасників - американка Еліса Карлсон.  Жінка вперше в Україні і вражена красою Полтави.

«Я думаю, що англійська мова – це засіб встановлення зв'язків між країнами. Якщо українці вчать українську мову, а я сподіваюся вони це роблять, то у нас буде більше можливостей встановлювати дружні стосунки між нашими країнами», - зазначила вона.

Полтавський урок англійської пройшов у форматі розмовного клубу, під час якого вчителі ставили питання, а учасники відповідали на них, спілкуючись між собою. Завершився урок підсумковим тестом.

За підрахунками організаторів, Україна має перевершити попередні досягнення німців. Чи встановила Україна новий рекорд,  стане відомо 15 червня, після того, як комітет Книги рекордів Гіннеса опрацює всі надані організаторами матеріали.


Теги: рекорд

Дата: 29-05-2016 14:06:23
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів