Стрічка новин

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника Мазепі

Полтавці виступили з ініціативою створення громадських загонів охорони пам’ятника гетьману Івану Мазепі.

Нагадаємо, нещодавно невідомі облили фарбою пам’ятник. Крім того, й досі не вирішене питання стосовно відеоспостереження.

У соцмережах розповсюджується повідомлення наступного змісту: «У зв’язку з регулярними спробами пошкодити памятник Гетьману Івану Мазепі, заявами міського голови Мамая про його, фактично, підтримку таких дій, варто невідкладно сформувати загони громадської охорони пам’ятника.

Великою справою було його встановлення, але зберегти його - не менш відповідальне завдання. Звертаємося до всіх небайдужих полтавців, місцевих патріотичних організацій розглянути можливість самоорганізації груп активістів для охорони пам’ятника».

Нагадаємо, що історія з встановленням пам’ятника українськогому гетьманові в Полтаві тривала багато років, а кошти на його створення збиралися небайдужими громадянами України.

Відкривав пам’ятник Івану Мазепі особисто Президент України Петро Порошенко 7 травня цього року.

 


Дата: 19-06-2016 15:18:19
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів