Стрічка новин

Полтавцям показали розмаїття рушників

Фото np.pl.ua
Фото np.pl.ua

У відділі краєзнавства ПОУНБ ім. І.П.Котляревського відкрилася виставка "Я візьму той рушник...", на якій представлені вишиті рушники авторства українських майстрів. Про це повідомляють «Новини Полтавщини».

Серед робіт - експонати 1916, 1917, 1926 року.

Як зазначають організатори експозиції, мистецтво вишивання на Полтавщині характеризується своєрідністю, різноманітністю, сповнене особливої декоративної краси. За словами доктора мистецтвознавства Т. В. Кара-Васильєвої, у вишивці полтавського регіону сконцентрувалася найважливіші  риси вишивання всієї Лівобережної України. Рушниковий орнамент, – за народним образним висловленням, – співуча мелодія душі, що звучить не лише для слуху й очей, а й для розуму і почуттів, сповнених оптимізму, віри і радості.


Дата: 12-06-2016 22:47:10
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів