Стрічка новин

Президент звільнив трьох голів РДА на Полтавщині

Петро Порошенко / Фото ukrinform.com
Петро Порошенко / Фото ukrinform.com

Президент України звільнив голів Диканської, Оржицької та Шишацької райдержадміністрацій Полтавської області. Про це інформує офіційне інтернет-представництво Президента.

Зокрема, Петро Порошенко звільнив Олександра Уса з посади голови Диканської районної державної адміністрації. "Звільнити УСА Олександра Юрійовича з посади голови Диканської районної державної адміністрації Полтавської області", - йдеться у розпорядженні Президента України №122/2016-рп.

Своїх посад позбулися також Віктор Симоненко та Олександр Глущенко, які обіймали посади Оржицької та Шишацької райдержадміністрацій.


Дата: 30-04-2016 13:00:16
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів