Стрічка новин

Рівень води у річці Сула на Полтавщині підвищився, але якість її не покращилась

Фото iloveukraine.com.ua
Фото iloveukraine.com.ua

Про це повідомляється на сайті Державної екологічна інспекції.  Держекоінспекція у Полтавській області отримала інформацію про значне підвищення рівня води у р. Сула в  Лубнах. Також зафіксовано  факти зміни кольору води та  загибелі риби.

Фахівці національного природного парку «Нижньосульський» повідомив про потрапляння каналізаційних нечистот до р. Сула внаслідок сильних злив у Лубенському та Чорнухинському районах Полтавської області, в результаті чого в межах території  парку  виявлено факти масової загибелі риби. Спеціалісти Держекоінспекції спільно з начальником Оржицького РС ГУДСМС у Полтавській області, директором НПП “Нижньосульський”, представником Оржицької РДА  проведли натурне обстеження акваторії та прибережної смуги частини р. Сула. Під час обстеження чвиявлено: вода в р. Сула каламутна, темно-коричневого кольору, запах специфічний (фекальний), нафтові плями на поверхні відсутні, розчинний кисень 0,5 мг/дм3 (норма від 4,0 мг/дм3), температура води 26,1 0С. По урізу води р. Сула в межах НПП “Нижньосульський” (в межах с. Малоселецьке Оржицького р-ну Полтавської області) виявлено загиблу рибу в незначній кількості, розміром від 7 см до 15 см. На частині акваторії виявлено явище замору риби (асфіксія). З метою контролю встановлених нормативів ГДК було  відібрано проби поверхневої води р. Сула.

Спільно з представником ГУ ДСНС України у Полтавській області та водолазної служби також  проведено натурне обстеження акваторії та прибережної зони частини р. Сула (території міського пляжу м. Лубни) виявлено  проблеми ідентичні тим, що й у природному парку «Нижньосульський». Загиблої риби не виявлено. З метою контролю встановлених нормативів гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин на вищевказаній акваторії р. Сула відібрано проби поверхневої води.


Дата: 07-07-2016 20:24:58
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів