Стрічка новин

Що таке 1С?

Що таке 1С?

Далеко не всі люди, навіть серед тих, хто працює з 1С розуміють, що таке 1С. Деякі вважають, що 1С - це компанія або програма, для інших 1С - мова програмування, треті впевнені, що зареєстрована торгова марка. Щоб розібратися, що таке 1С необхідно звернутися до історії створення та розвитку компанії «1С».

Компанія «1С» була заснована в 1991 році Борисом Нуралієвим і його братом Сергієм Нуралієвим. Назва компанії виникла з назви програми, «1С» - це одна секунда, такий час потрібно для отримання інформації при роботі з програмою. Насправді версій про походження назви «1С» безліч, це і одна секунда, і перша система, є також версія що назва «1С» була вибрана для того, щоб бути першою у списках, у випадку, якщо список сортують за алфавітом. Про долю першого програмного продукту компанії 1С зараз відомо не багато, але це був початок стрімкого розвитку. Останню версію 1С можна придбати на сайті компанії Fort B2B.  

Одним з перших програмних продуктів, який був розроблений компанією «1С» став бухгалтерський калькулятор. За деякими даними розробкою даного продукту займався Сергій Нуралієв. Продукт спочатку був розроблений виключно для власних потреб, так як Сергій Нуралієв на той час займався веденням бухгалтерського обліку в компанії «1С».

У 1992 році був підготовлений перший програмний продукт, анонс був озвучений на виставці Comtek в 1992 році.

Перші продукти 1С працювали під управлінням операційної системи DOS, це були версії 3.0, 4.0 і 5.0. А вже в 1995 році була випущена перша версія «1С: Підприємство 6.0»; яка працює під управління Windows 3.1.

У 2002 році побачила світ перша ознайомча версія «1С: Підприємство 8». І з кожним роком кількість користувачів «1С: Підприємство 8» стрімко збільшується.

Популярності програмних продуктів «1С: Підприємство» сприяло кілька ключових факторів: це створення дилерської мережі з вигідними умовами співпраці для партнерів і архітектура програмних продуктів, що дозволяє користувачам вносити зміни в програму.

На поточний момент випущена платформа 1С: Підприємство 8.3.4. Частий вихід оновлень свідчить активний розвиток продуктів «1С».


Дата: 24-10-2016 20:05:38
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів