Стрічка новин

У футбол закохані

Андрій Та Віктор (справа) Бугаєвські / Фото Л.Куликова
Андрій Та Віктор (справа) Бугаєвські / Фото Л.Куликова

Син народився!

Через кілька днів у сім і Бугаєвських зібралась уся рідня.

- Петром назвати треба. Це щасливе ім'я, - говорила бабуся.

Але більшість зійшлася на тому, щоб ріс Віктор.

Ішли буремні роки Вітчизняної війни. Життя в родині було тяжке. Часто навіть куска хліба не було. А тут ще Вітя захворів.

Недовго німецькі нелюдки топтали нашу землю. А як звільнили Полтавщину від загарбників, зразу все зацвіло, зазеленіло.

Вітя вперше після хвороби вибіг на вулицю. Там хлопці м'яча ганяли.

Гратимеш? - запитав його невисокий на зріст юнак. - Ставай на ворота.

- Я не вмію.

- Ми будемо тобі бити м'яч, а ти повинен його ловити.

Справжнім воротарем стати так і не довелося, але любов до футбола вже не покидала хлопця. В шкільні роки займався і гімнастикою, і волейболом, і легкою атлетикою, і баскетболом. Та найбільше футболом.

- Одного разу 13 школа, в якій я навчався, брала участь у першості міста з футбола, - розповідав Віктор. - Честь школи захищав і я, але вже не воротарем, а в півзахисті. Пам’ятаю, подивившись на мою гру, Іван Іванович Горпинко – тренер з футбола – сказав, що з мене може вийти непоганий центральний нападаючий.

…Пройшли роки.

…Віктор Бугаєвський зайняв місце нападаючого в юнацькій команді, одержав атестат зрілості і поступив у технічне училище № 1. Любимого виду спорту не покидав. Дивлячись на старшого брата, футболом зацікавились і молодші -Олександр і Андрій.

До пізнього вечора у дворі можна було чути вигуки хлопчиків-футболістів. Часто у вечері навіть в кімнаті велись гострі суперечки, і ось тут Віктор виступав уже, як досвідчений гравець.

Та це так. Адже він виступає в складі команди класу "Б" на першість Радянського Союзу з футбола. Із задоволенням спостерігали болільники щоразу гру юнака. Не всі бачили і знали, яким старанним трудом добивався він цих успіхів. До того ж, навчається заочно у сільськогосподарському інституті. Не відстають від брата і молодші. Андрій грає в юнацькій збірній команді центральним нападаючим. Друзі вибрали його капітаном. А скоро, може, болільники побачать хлопця і у великому футболі.

Хочеться побажати успіху оцим скромним юнакам, у спорт закоханим.

М.Тороп.
"Комсомолець Полтавщини" № 122 (1135), 11 жовтня 1961 року (середа).


Дата: 09-03-2016 18:31:07
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів