Стрічка новин

У Горішніх Плавнях дев’ятеро побили учасника війни на Сході України

У Горішніх Плавнях дев’ятеро побили учасника війни на Сході України

Про це у Фейсбук повідомила волонтерка Ксенія Бикова. На жаль, за словами Ксенії, ні правоохоронці, ні медики не поспішали на допомогу постраждалому:

«Этой ночью в Горішніх Плавнях зверски избили атошника.Били его руками и ногами 9 нелюдей:5 самок и 4 самца.Потом стали душить.Дима НЕ пьет,не курит,воевал в составе 93-й бригады а р-не ДАПа.Били его именно за то,что он атошник. Мусора,повторяю--мусора не хотели принимать заявление.Три волшебные буквы привели их в чувства - СБУ.Потом не хотели делать экспертизу,помогло слово--пресса,потом не хотели ложить в больницу,помог звонок главврачу.До названия Горішні Плавні,нам еще нужно дорасти.Пока что мы мухосранск.

Я прошу помощи прессы.Мы НЕ собираемся отступать,а нас уже давят.Это второй случай в области.Должна быть статья с хорошим сроком за бытовой сепаратизм».


Дата: 27-06-2016 12:00:41
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів