Стрічка новин

У Полтаві шанувальники Стівена Кінга організовують перегляд кіно за його романом

У Полтаві шанувальники Стівена Кінга організовують перегляд кіно за його романом

24 квітня о 19:00 в кінозалі "Київ 3D" (ТРЦ "Київ", 5 поверх) відбудеться показ екранізації роману Стівена Кінга "Кладовище домашніх тварин".

Ініціатор заходу - полтавець Олександр Сидоренко. Спільним кінопереглядом він має на меті зібрати шанувальників "короля жахів", одного з найуспішніших письменників світу Стівена Кінга. Олександр сам прихильник романів цього американця і хоче таким чином знайти однодумців.

Для вибору фільму за книгою одного з найекранізованіших авторів в історії Сидоренко провів опитування в одній з соцмереж. Варіантів було чотири: "1408" (журналіст має вижити в готельному номері, в якому відбувається якась містика), "Кладовище домашніх тварин", "Втеча з Шоушенку" (звинувачений у подвійному вбивстві банків мріє про втечу і активно працює над цим) та "Сяйво" (в ізоляції від зовнішнього світу письменник-невдаха божеволіє і хоче вбити свою родину).

Перемогла екранізація "Кладовища домашніх тварин". Цей роман Стівена Кінга в жанрі хорору написаний 1983 року і номінований на Всесвітню премію фентезі за найкращий роман 1984 року. Однойменний фільм вийшов у прокат в 1989 році.

За сюжетом, лікар Луїс Крід приїжджає в маленьке містечко, де його родину чекає великий будинок, а самого Луїса - скромна посада лікаря місцевого коледжу. Будинок подружжя Крід розташований біля густого лісу. А в самому чагарнику - маленьке і похмуре кладовище, де місцеві мешканці ховають своїх домашніх тварин.

Нещастя приходить і в будинок Крідів: кіт Черч, домашній улюбленець, через безглузду випадковість потрапляє під колеса вантажівки. Загибель Черча вводить сім'ю лікаря в шок, і Луїс відважується на відчайдушний крок. Він ховає кота на стародавньому, покинутому індіанському кладовищі, що за легендою володіє таємничою силою воскресіння. Й одного разу вночі загиблий кіт повертається до господарів...

Олександр Сидоренко сподівається, що цей кінопоказ стане першим заходом, який створить спільноту кінгоманів Полтави. Далі, сподівається він, будуть кінгочитання (поширені останнім часом заходи в Україні), буккросинг з книгами цього автора.

Вартість квитка - 35 грн. Адміністрація кінозалу "Київ 3D" не ставила організатору умов щодо мінімального заповнення залу (максимально 48 чоловік). Але через обмеженість залу варто подбати про бронювання місць (номер - 066-220-88-87).

Організатор заходу говорить, що "Кінг - це тільки початок":

- Думаю, що після першого такого вдалого заходу люди почнуть об’єднуватися і шукати однодумців за своїми кіно- та літературними інтересами, - говорить Олександр. - Якщо це вийшло у мене, то вийде й у інших зацікавлених полтавців.

Варто зазначити, що дане кіно є непересічним фільмом жахів. Після написання роману Стівен Кінг відчув, що зайшов надто далеко з сюжетом книги. Він навіть не хотів її публікувати. Але зобов’язаний контрактом з видавництвом, передав "Кладовище домашніх тварин" до друку.


Автор: Роман ПОВЗИК, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"Дата: 18-04-2016 16:19:44
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів