Стрічка новин

У Сулі зафіксована масова загибель риби

Фото sumy.depo.ua
Фото sumy.depo.ua

Державна екологічна інспекція у Полтавській області попередньо інформувала громадськість про екологічну ситуацію, яка утворилася в Лубенському та Чорнухинському районах Полтавської області внаслідок несприятливих погодних умов, зокрема забруднення річки Сула. 

Особовим складом ДСНС спільно з представниками місцевих органів влади, водного господарства, мисливсько-рибальського товариства та громадських формувань, проведено розчищення заторів в руслі р.Сула поблизу с. Мацківці Лубенського району. Проведеними заходами стабілізовано течію річки, забезпечено зниження рівня води з 471 см до 346 см. та поступове її очищення.

Причиною замулення та занесення сміття в річки стало підтоплення, яке виникло внаслідок стихійного явища. Зливові води, вода з пошкоджених ставків по малих річках, водотоках та дренажних каналах потрапила у р. Сула. Води р. Сула забруднені змитими рештками ґрунту та органічними рештками знесеними з полів, підтоплених садиб і дворів.

Інтенсивні процеси окислення, дефіцит кисню та висока температура навколишнього природного середовища призвели до значного погіршення якості води в р. Сула. Масову загибель риби у р. Сула спричинив низький рівень розчиненого кисню у воді. Фактів потрапляння у водойму отрутохімікатів не зафіксовано. Рівень води р.Сула знаходиться в межах русла.


Дата: 12-07-2016 17:00:31
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів