Стрічка новин

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

В Опішному розпочався Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль

Із 13 до 23 червня у на базі Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського відбуватиметься  Х Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «ОПІШНЕ-2016».

Це мистецький практикум в образотворчому мистецтві, кераміці, інших видах декоративно-вжиткового мистецтва для молодих мистців (10-23 роки) з України, Білорусі, Молдови, Грузії та Республіки Гани.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький написав з цього приводу у Фейсбук: «Вітаю учасників ювілейного Х Міжнародного гончарського молодіжного фестивалю "Опішня-2016"!

Унікальний форум, на який цього року приїхали навіть митці Японії, В'єтнаму і західноафриканської республіки Гана! Дякую ідейній натхненниці та організаторці фестивалю, депутату обласної ради Людмилі Овчаренко, за невтомну роботу у популяризації культурних надбань Полтавщини на світовому рівні. А юним учасникам фестивалю - творчих успіхів і цікавого досвіду у розвитку культурних надбань».

Молодіжний фестиваль лише початок  унікальних подій, що відбудуться в рамках VІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ-2016».


Дата: 13-06-2016 17:48:35
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів