Стрічка новин

Вихованці Кременчуцької виховної колонії успішно закінчили навчальний рік у ВНЗ

Вихованці Кременчуцької виховної колонії успішно закінчили навчальний рік у ВНЗ

Днями  для п´ятьох вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулася значна подія – отримання дипломів кваліфікованого робітника за спеціальністю соціальний робітник.

Протягом 2015-2016 навчального року п’ять засуджених колонії мали можливість за дистанційною формою навчання отримувати   неповну вищу освіту в Полтавському коледжі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Студенти  в  онлайн режимі прослуховували курси лекцій, активно приймали участь у семінарських заняттях, відповідально готувалися до здачі сесій, відвідували бібліотеку, працювали з навчальною літературою, користувалися глобальною мережею Інтернет. Під час навчання юнаки показали доволі добрий рівень знань, чим приємно здивували не тільки викладачів, а й адміністрацію колонії.

Для вручення дипломів до вихованців особисто завітав старший викладач кафедри соціальної роботи Сергій Глоба. Цього дня серед хлопців панувала хвилююча атмосфера.  Отже отриманий диплом став лише початком подальшого професійного розвитку.

Експериментальна програма з дистанційного навчання неповнолітніх засуджених в поточному навчальному році показала добрі результати. Тому  троє вихованців написали заяви на продовження навчання і отримання нового вищого кваліфікованого рівня, а четверо юнаків виявили бажання навчатися вперше та вступити на І курс до університету.

 

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області


Дата: 18-07-2016 12:32:49
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів