Стрічка новин

"Вы на Украине ничего не понимаете, у вас кадров нет. Я приехал из Москвы и знаю, что делать"

Стадіон ″Локомотив″ у Полтаві. 1945 рік
Стадіон "Локомотив" у Полтаві. 1945 рік

"Не везе" міськраді фізкультури на методистів. Колись працював Фінкельман, далі Мединський. Їх обох вигнано. Тепер працює за "методиста" Гутцайт. Цей "методист" викидає такі коники, що ними вже давно випередив своїх попередників.

Гутцайт обіймає посадні методиста міськради фізкультури з зарплатнею 150 карб, викладає в медтехнікумі – 200 карб, організатора у металістів – 100 карб. Він же працює в райсельтеатрі за балейтмейстра – теж за 100 карб. Він же футболіст з команди "Динамо".

Одержуючи щомісяця 550 карб Гутцайт розїздить з командою "Динамо" й ніде не працює. Як це можна назвати?

Коли Гутцайту про щось зауважити, він відповідає: "Вы на Украини ничего не понимаете, у вас кадров нет. Я приехал из Москвы и знаю, что делать". До речі сказати цей методист зовсім не володіє українською мовою.

"Більшовик Полтавщини" №159 (1149) 12 липня 1931 року (неділя).


Дата: 27-04-2016 20:56:36
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
webup
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888


Додав: Юлія Крамарєва
Дата: 28-07-2016 11:41
Полтаву відвідає лауреат Національної премії України ім. Тараса ШевченкаІнформація подана за джерелом http://miroslav-dochinets.com/


Додав: RevaA
Дата: 09-07-2016 10:08
В Оржицькому районі за гроші сільського бюджету купили автівку для амбулаторіїЗнайомимося - село #Денихівка на Київщині! #Сільський_Ревізор відвідав та оцінив місцеву школу, дитсадки, будинок культури, дільничну лікарню, сільраду, магазини, церквуБлоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів