Стрічка новин

Збільшиться чисельність виконавчого апарату Полтавської облради

Збільшиться чисельність виконавчого апарату Полтавської облради

Кількість працівників  збільшаться з 37 працівників до 53-ти, на їхні зарплати та інші оргвитрати витрачатsметься близько 800 тис грн.

Депутати проголосували під час третього засідання Полтавської обласної ради за рішення «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради».

На брифінгу після засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пояснив, що реформування апарату - його ініціатива.  Адже  депутати ради наполягали на  підвищенні якості обслуговування їх роботи.

У виконавчому апарату два нові відділи ― інвестиційної діяльності і з питань земельних відносин та надрокористування. У першому відділі працюватимуть  фахівці з інвестування.. Другий відділ займатиметься питаннями  погоджень на розробку родовищ та земельним. Вони надаватимуть  експертні висновки, які допоможуть депутатам краще підготуватись до прийняття важливих рішень.

Виконавчий апарат облради Полтавщини наразі, за співвідношенням чисельності населення, чисельності депутатського корпусу,  найменший серед обласних рад України.


Теги: облрада

Дата: 15-06-2016 16:17:22
Архімісто
Коментарі
Коментарі відусутні
Додати коментар
* Ім'я
* E-mail
* Коментар
* Введіть текст з зображення
avtolider
Погода в Полтаві

Останні коментарі

Додав: MaryMJ
Дата: 15-12-2016 19:18
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняHello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website. What is your prices? Thank you. Best


Додав: Godepymn
Дата: 12-12-2016 02:24
На Полтавщині виникла загроза зриву виборів: ОВК й досі не встановила підсумків голосування[url - http://dommtester4.com
dommtester1.com
http://dommtester3.com - dommtester3.com
http://dommtester.com
"http://dommtester2.com" - dommtester2.com


Абулия


Додав: Виктория
Дата: 23-08-2016 15:21
Сумська, Борисюк і Чапкіс оберуть у Миргороді молоді талантиФотография не соответствует статьи. На фото цирковой фестиваль ,который проводят в Киеве в цирке "Кобзов".


Додав: axabnrg
Дата: 01-08-2016 09:19
У столиці очільник Полтавщини говоритиме про дороги та машинобудуванняВсі сили новостворених об’єднаних громад спрямовуються на відновлення інфраструктури:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888Блоги
Архів
Контакти
RSS
Яндекс.Метрика

"Вісті з Полтави". Інтернет-видання. Новини міста та області E-mail: info@top-news.org.ua, narazi@ukr.net
Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали та передрук з інших сайтів.
При повному, або частковому використанні матеріалів сайту Вісті з Полтави, посилання на top-news.org.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів гіперпосилання).

© Скайт. Розробка сайтів